Instrukcja korzystania z BIP

1. Menu przedmiotowe

Strona obsługiwana jest za pomocą menu umieszczonego w jej lewej części. Po kliknięciu lewym przyciskiem myszy w odpowiednią pozycję menu zostaje otwarta podstrona z informacjami dotyczącymi danej pozycji.

Na poszczególnych stronach oprócz informacji tekstowych znajdują się również dodatkowe informacje w postaci załączników w plikach lub linków przekierowujących do witryny firmowej Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza Sp. z o.o. lub innych stron zawierających niezbędne informacje. Po kliknięciu w załącznik pojawia się możliwość jego otwarcia lub zapisania w komputerze.

Każda otwarta strona zawierająca treść posiada napis Drukuj, po kliknięciu którego istnieje możliwość wydrukowania danej strony ogłoszenia na drukarce zainstalowanej w systemie użytkownika.

2. Menu podmiotowe

Menu podmiotowe znajduje się ponizżj menu przedmiotowego, w którym klikając na lewym przyciskiem myszy na odpowiednią pozycje zostaje otwarta podstrona o treści wynikającej z nazwy pozycji menu.

3. Moduł wyszukujący

Moduł wyszukujący znajduje się pod menu podmiotowym strony. Po wpisaniu w okienku modułu szukanej frazy i kliknięciu ikony lupki, następuje wyszukanie podanej frazy w treści całej witryny.

4. Elementy dodatkowe

W górnej części strony znajduje się ikona w BIP przekierowująca użytkownika na stronę główną www.bip.gov.pl.
W górnej części strony znajduje się również odnośnik do strony głównej Lco im. dr. Lecha Wierusza Sp. z o.o..
Poniżej menu głównego znajdują się odnośniki do mapy strony, gdzie znajduję się linki do wszystkich stron witryny podmiotowej BIP.
Strona posiada udogodnienia dla osób z chorobami oczu. W górnej części widoczne są litery A+ A- oraz A pozwalające na regulację wielkości tekstu z poziomu przeglądarki internetowej. Strona umożliwia również zmianę kontrastu strony poprzez kliknięcie okonki znajdującej się po prawej stronie od symbolu A+.

Załączniki

    AutorRobert Łobanowski
    Data wytworzenia:2017-03-21
    Osoba udostępniająca:Robert Łobanowski
    Data udostępnienia:2017-03-21 16:20:44
    Odwiedziny:151969